Wtorek, 28 maja 2024r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Ważna informacja dotycząca dowodów osobistych

28 października, 2021
Ważna informacja dotycząca dowodów osobistych


Informujemy, że w piątek 5 listopada br. przyjmowanie wniosków i wydawanie dowodów osobistych odbywać się będzie do godziny 11.30.

Od poniedziałku 8 listopada 2021 roku będzie można składać wnioski o dowody osobiste z drugą cechą biometryczną – odciskami palców. W związku z powyższym podczas składania wniosku o dowód  osobisty od każdej osoby, która ukończyła 12. rok życia pobierane będą  odciski palców z obydwu dłoni.

W związku ze zmianami nie ma konieczności wymiany dotychczasowego dowodu osobistego - będzie można z niego korzystać do czasu upływu jego ważności.
Gmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).