Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

Wygrajmy siłownię zewnętrzną z Nestlé- głosowanie od 11 kwietnia do 6 lipca br.

11 kwietnia, 2016
Dwór Antoniego Schutza w Bogumiłku - Wojciech Domagała / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl Dwór Antoniego Schutza w Bogumiłku - Wojciech Domagała / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 pl

nestleZ przyjemnością informujemy, że gmina Lelów zakwalifikowała się do drugiego etapu konkursu pt. Nestlé porusza Polskę, w którym można wygrać: siłownię na świeżym powietrzu. Zgłoszona przez gminę lokalizacja to działka, która jest położona w miejscowości Lgota Gawronna.

Głosujemy internetowo, codziennie jeden raz, począwszy od 11 kwietnia do 6 lipca br. poprzez oficjalną stronę akcji www.nestleporusza.pl

Tam klikamy GŁOSUJ i szukamy projektu naszej gminy.

Gorąco zachęcamy Państwa do głosowania na nasz projekt, prosimy również
o rozpropagowanie tej informacji wśród swoich bliskich i znajomych.

 

Start 11 kwietnia!

 

Razem możemy zdziałać wiele, wspólnie powalczmy o nagrodę!

 

 

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).