Piątek, 29 marca 2024r. | Imieniny: Wiktoryna, Helmuta, Eustachego

XXXVIII zwyczajna sesja Rady Gminy Lelów – transmisja

26 października, 2021
XXXVIII zwyczajna sesja Rady Gminy Lelów – transmisja

XXXVIII zwyczajna sesja Rady Gminy Lelów - transmisja zwyczajna sesja Rady Gminy Lelów VIII kadencji 2018-2023

Początek godz. 10.00

Gmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.