Poniedziałek, 30 stycznia 2023r. | Imieniny: Macieja, Martyny, Teofila
Pokaż menu

Zagłosuj na choinkę

04 stycznia, 2023
Zagłosuj na choinkę


Zachęcamy wszystkich do oddania głosu na choinkę nr 22 wykonaną przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy im. Jana Brzechwy w Bogumiłku, w ramach konkursu: "W SOLIDARNOŚCI Z UKRAINĄ XV KONKURS NA WIECZERNIKOWĄ CHOINKĘ" na Jasnej Górze.
>https://www.radiojasnagora.pl/33-konkurs?fbclid=IwAR3B_D1btVTQcyRt5PB4x6YhUY-GLT64asLERtdK9IJziFbsAa3BI6AEz6Q

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).