Czwartek, 23 marca 2023r. | Imieniny: Pelagii, Oktawiana, Feliksa
Pokaż menu

Zaproszenie Mieszkańców na spotkanie informacyjne odnośnie Gminnego Programu Rewitalizacji na lata 2023-2030 r.

07 lutego, 2023
Zaproszenie  Mieszkańców na spotkanie informacyjne odnośnie Gminnego Programu Rewitalizacji  na lata 2023-2030 r.


 

Wójt Gminy Lelów zaprasza Mieszkańców na spotkanie informacyjne odnośnie Gminnego Programu Rewitalizacji  na lata 2023-2030 r.

Spotkanie odbędzie się 10 Lutego 2023r.  o godzinie 10:00 w Urzędzie Gminy Lelów

Zapraszamy do wzięcia udziału w rozmowie odnośnie występowania problemów społecznych, gospodarczych oraz związanych z przestrzenią publiczną na terenie gminy. Spotkanie ma posłużyć w pomocy opracowania Lokalnego Programu Rewitalizacji Gminy Lelów na lata 2023-2030, który ma na celu wyprowadzenie poszczególnych obszarów gminy ze stanu zdegradowania.

 

Głos Mieszkańców Gminy Lelów jest dla nas bardzo ważny, dlatego prosimy o wypełnienie ankiety:

>https://ankieta.deltapartner.org.pl/lelow_ankieta_gpr%20

Źródło: Urząd Gminy LelówGmina Lelów
Gmina Lelów jest położona w południowo – wschodniej części powiatu częstochowskiego. Lelów jest gminą wiejską w skład której wchodzi 17 sołectw: Biała Wielka, Celiny, Drochlin, Gródek, Konstantynów, Lelów, Lgota Błotna, Mełchów, Nakło, Podlesie, Paulinów, Staromieście, Lgota Gawronna, Skrajniwa, Ślęzany, Turzyn, Zbyczyce.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).