Poniedziałek, 4 grudnia 2023r. | Imieniny: Barbary, Krystiana, Jana
Pokaż menu

AKCJA ODDAWANIA KRWI W MSTOWIE

26 maja, 2016
Budynek Urzędu Gminy - Przykuta - Praca własna / Wikipedia / GFDL Budynek Urzędu Gminy - Przykuta - Praca własna / Wikipedia / GFDL

Już 28 maja br. (sobota) odbędzie się kolejna akcja oddawania krwi w Mstowie. Serdecznie zapraszamy każdego, kto chciałby pomóc potrzebującym i oddać ten bezcenny dar życia.

Krew będzie można oddawać od 9:00-13:00 w specjalnym ambulansie Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, wyposażonym w sterylny i bezpieczny dla krwiodawców sprzęt medyczny. Obecny na miejscu lekarz zadba o bezpieczeństwo zarówno dawcy, jak i biorcy.

Pamiętajmy, że dla nas to chwila z życia, a dla kogoś to obietnica przeżycia.

 

2016-05-oddaj-krew.jpg
Gmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).