Wtorek, 28 maja 2024r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Akcja sprzątania w Kobyłczycach

30 kwietnia, 2024
Akcja sprzątania w Kobyłczycach

Już po raz piąty mieszkańcy Kobyłczyc przeszli drogami w swojej miejscowości - żeby pozbierać to, co pozostawili w przydrożnych rowach przejezdni.

12  41

21    31
Jak zawsze w sprzątanie zaangażowała się młodzież i druhowie OSP Kobyłczyce.
- „W tym roku zaskoczeniem była dla nas ogromna ilość butelek. Akcję uwieńczyliśmy ogniskiem i pieczeniem kiełbasek” – relacjonuje Andrzej Leśniak, Radny Gminy Mstów z Kobyłczyc.

Galeria zdjęć

Plik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2024/news-04/12_m.jpgPlik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2024/news-04/21_m.jpgPlik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2024/news-04/31_m.jpgPlik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2024/news-04/41_m.jpg
Gmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).