Środa, 24 kwietnia 2024r. | Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza
Pokaż menu

Badania ankietowe Subregionu Północnego

22 lutego, 2023
Badania ankietowe Subregionu Północnego

Na potrzeby opracowania Planu Zrównoważonej Mobilności dla Subregionu Północnego Województwa Śląskiego (SUMP SPWŚ) przeprowadzane są badania ankietowe wśród mieszkańców regionu. Ankieta skierowana jest do pełnoletnich mieszkańców Miasta Częstochowy oraz powiatów: częstochowskiego, kłobuckiego i myszkowskiego.
ankieta

Dzięki ankiecie można lepiej poznać sposób funkcjonowania regionu oraz ocenę i oczekiwania mieszkańców wobec systemu transportowego. Zachęcamy wszystkich do wypełnienia ankiety, która znajduje się pod linkiem: https://wypelnij.online/i/index.php?r=survey/index&sid=912175 Ankieta jest anonimowa, będzie dostępna do 05.03.2023 r., a jej wyniki będą prezentowane w formie zbiorczej.

Plan Zrównoważonej Mobilności to dokument tworzony razem z mieszkańcami, to planowanie przyszłości regionu przede wszystkim z nastawieniem na ludzi i ich potrzeby! Prace składają się z kilku etapów. Poza niniejszymi badaniami ankietowymi wśród mieszkańców, bardzo istotnym elementem są konsultacje społeczne. Przypominamy, że pierwszy etap konsultacji Planu Zrównoważonej Mobilności potrwa od 27 lutego do 5 marca.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie: https://www.subregion-polnocny.pl/wazne-i-konsultacje-spoleczne/
Gmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).