Czwartek, 29 lutego 2024r. | Imieniny: Lecha, Lutoslawa
Pokaż menu

BAJKA I ZABAWA KARNAWAŁOWA DLA DZIECI W ZESPOLE SZKÓŁ W MSTOWIE / 2016-02-11 22:30:45

12 lutego, 2016
Zabytkowe stodoły - Przykuta - Praca własna / Wikipedia / GFDL Zabytkowe stodoły - Przykuta - Praca własna / Wikipedia / GFDL

W środę (03.02) w Zespole Szkół w Mstowie odbyło się prawdziwie karnawałowe szaleństwo. Dzieci ze szkół z całej gminy oraz mieszkańcy Mstowa i okolic mogli obejrzeć bajkę ,, Książę szuka żony’’ - w której wszystkie role były obsadzone przez rodziców i nauczycieli.

Źródło: http://www.mstow.pl/informacje/aktualnosci,2016-02-bajka,wiecej.html
Gmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).