Środa, 8 lutego 2023r. | Imieniny: Hieronima, Sebastiana, Ireny
Pokaż menu

Bajkowy Mikołaj w ZSP Jaskrów

16 grudnia, 2022
Bajkowy Mikołaj w ZSP Jaskrów

Rodzice i nauczyciele z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaskrowie wspólnie przygotowali mikołajkowy prezent dla dzieci.

We wtorek 6 grudnia w sali gimnastycznej ZSP Jaskrów odbyło się niecodzienne przedstawienie teatralne. Na "scenie" przedstawiono bajkę "Kopciuszek", a w rolę aktorów wcielili się rodzice i pracownicy szkoły. Doskonała gra sceniczna, odpowiednio dobrana muzyka i piękna scenografia cudownie oddały klimat bajki i przeniosły dzieci w jej niezwykły świat. W tym wyjątkowym dniu wszyscy doskonale się bawlili – zarówno dzieci oglądające przedstawienie, jak i występujący w nim dorośli.
bajka-23nn  bajka-4nn

Nad całością przedsięwzięcia czuwały nauczycielki przedszkola: Edyta Sieradzka i Iwona Lech, które przygotowały również scenariusz i reżyserię widowiska.
W postacie bajkowe wcielili się nauczyciele i pracownicy szkoły: Agata Nowak, Robert Knysak, Adrian Kowalczyk, Karolina Weżgowiec-Kozłowska, Iwona Sieradzka, Katarzyna Kalota, Dominika Benduch-Rumin, Leszek Ciupis oraz rodzice: Malwina Szymczyk, Katarzyna Muś, Magdalena Kowalczyk, Dominik Rumin, Klaudyna Rogala, Krzysztof Adamik, Edyta Adamik, Arkadiusz Mendak, Adrian Szymczyk, Elżbieta Górnicz, Monika Oberska, Kamila Suchecka, Sandra Tomzik. W przygotowanie bajki zaangażowali się też uczniowie: Denis Rumin, Anna Sieradzka i Maja Nazar.

Po spektaklu dzieci odwiedził Święty Mikołaj (ze swoją grupą), który rozdał prezenty (w mikołajkowe postacie wcielili się goście z Ośrodka "Betania", przybyli w tym dniu do szkoły w Jaskrowie).

RK.
Więcej: http://www.szkola.jaskrow.pl/art/421,bajkowy-mikolaj

Galeria zdjęć

Bajkowy Mikołaj w ZSP Jaskrów - 06.12.2022Bajkowy Mikołaj w ZSP Jaskrów - 06.12.2022Bajkowy Mikołaj w ZSP Jaskrów - 06.12.2022Bajkowy Mikołaj w ZSP Jaskrów - 06.12.2022Bajkowy Mikołaj w ZSP Jaskrów - 06.12.2022Bajkowy Mikołaj w ZSP Jaskrów - 06.12.2022Bajkowy Mikołaj w ZSP Jaskrów - 06.12.2022Bajkowy Mikołaj w ZSP Jaskrów - 06.12.2022Bajkowy Mikołaj w ZSP Jaskrów - 06.12.2022

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).