Środa, 24 kwietnia 2024r. | Imieniny: Horacego, Feliksa, Grzegorza
Pokaż menu

Bezpłatne szkolenie ŚODR

07 lutego, 2023
Bezpłatne szkolenie ŚODR

Śląski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Częstochowie organizuje w Urzędzie Gminy Mstów w dniu 9 lutego br. bezpłatne szkolenie w zakresie zmian w systemie dopłat bezpośrednich.

>> Od roku 2023 zmienia się cały system dopłat bezpośrednich, w związku z tym ŚODR zaplanował szkolenie, które ma na celu przybliżenie zmian zachodzących w systemie dopłat bezpośrednich.
>> Bezpłatne szkolenie odbędzie się w dniu 9 lutego 2023 roku (czwartek), o godzinie 9:00 (rejestracja od 8:45).
logo_kolo_ziel-e1612946537808
Nazwa szkolenia: „Plan Strategiczny dla Wspólnej Polityki Rolnej na lata 2023-2027 „Ekoschematy”.
Miejsce szkolenia: URZĄD GMINY w Mstowie, ul. Gminna 14 (sala sesyjna, pok.31)

Prosimy o kontakt w celu potwierdzenia uczestnictwa w szkoleniu – ilość miejsc ograniczona.
Powiatowy Zespół Doradztwa Rolniczego w Częstochowie
Doradca Rolny Tomasz Kotala (tel. 515-275-895, )
Gmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).