Wtorek, 16 kwietnia 2024r. | Imieniny: Kseni, Cecylii, Bernardety
Pokaż menu

Budowa instalacji OZE dla mieszkańców

01 marca, 2023
Budowa instalacji OZE dla mieszkańców

Wspólny projekt gmin: Mstów i Rędziny pn. „Budowa instalacji wykorzystujących odnawialne źródła energii na obszarze Gmin: Rędziny i Mstów” jest w trakcie realizacji. Wykonawca będzie kontaktował się bezpośrednio z uczestnikami projektu, znajdującymi się na liście rankingowej.

>> zadanie jest dofinansowane w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2014-2020, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego. Projekt dotyczy dostawy i montażu 300 instalacji OZE na potrzeby budynków mieszkalnych jednorodzinnych na terenie ww. gmin, w tym:
- 275 instalacji fotowoltaicznych (173 gmina Mstów, 102 gm.Rędziny)
- 25 szt. pomp ciepła (gmina Rędziny)

EFRR_POZIOM_kolor
 

>> w wyniku procedury przetargowej wyłoniono Wykonawcę projektu: spółka „EKO-ON S.C. Krzysztof Gawroński, Piotr Walczak” z siedzibą w Krakowie ul. Wielkopole 17/11, 31-072 Kraków.
>> Wykonawca będzie kontaktował się bezpośrednio z uczestnikami projektu w celu przeprowadzenia audytów niezbędnych do wykonania dokumentacji projektowej.

panele_logo
Wszystkie informacje o projekcie można odnaleźć na stronie urzędu www.mstow.pl

Więcej:

https://www.mstow.pl/art/4430,budowa-instalacji-oze-dla-mieszkancow-z-dofinansowaniem-unijnym
https://www.mstow.pl/art/3181,umowa-partnerska-gmin-mstow-i-redziny
Gmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).