Sobota, 23 września 2023r. | Imieniny: Tekli, Boguslawa, Linusa
Pokaż menu

“BUS 500 PLUS” W MSTOWIE

14 kwietnia, 2016
Budynek Urzędu Gminy - Przykuta - Praca własna / Wikipedia / GFDL Budynek Urzędu Gminy - Przykuta - Praca własna / Wikipedia / GFDL

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mstowie informuje, że wraz z rozpoczęciem programu „Rodzina 500+”. w całym kraju ruszyła także specjalna akcja promocyjno-informacyjna : Bus 500 plus.
Specjalnie oznakowany samochód we wtorek 19 kwietnia br. od godziny 11.00 odwiedzi gminę Mstów.

Wizyta Busa 500 plus będzie okazją do uzyskania dodatkowych informacji na temat rządowego programu "Rodzina 500+".
Miejsce postoju busa - plac Adama Mickiewicza (Rynek w Mstowie).

 

2016-04-bus.jpg

Busy 500 plus to mobilne punkty informacyjne, w których pracownicy Urzędu Wojewódzkiego udzielają porad i odpowiedzi na temat programu „Rodzina 500+”.
W ciągu trzech miesięcy, tj. do końca czerwca br., pracownicy Urzędu w oznakowanych busach odwiedzą wszystkie gminy województwa, promując program "Rodzina 500+", informując o zasadach aplikowania o świadczenia i kwestiach związanych z jego wypłatą. 
 

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).