Czwartek, 1 grudnia 2022r. | Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda
Pokaż menu

Chodnik przy zbiorniku wodnym w Mokrzeszy

21 listopada, 2021
Chodnik przy zbiorniku wodnym w Mokrzeszy

Przy zbiorniku wodnym w Mokrzeszy został wykonany chodnik oraz miejsce parkingowe, utwardzone kostką brukową. Zadanie zrealizowano w ramach Funduszu Sołeckiego.
Chodnik prowadzi do wykonanej we wcześniejszych latach drewnianej altany oraz zlokalizowanego przy niej ogólnodostępnego grilla. To popularne miejsce rekreacyjne dla mieszkańców Mokrzeszy.

mokrzesz_staw_3

Zakres prac obejmował m.in. wykonanie podbudowy, ułożenie kostki betonowej, obrzeży i krawężników. Utwardzone miejsce parkingowe znajduje się od strony zjazdu z publicznej drogi powiatowej.

Galeria zdjęć

Chodnik przy zbiorniku wodnym w MokrzeszyChodnik przy zbiorniku wodnym w MokrzeszyChodnik przy zbiorniku wodnym w MokrzeszyChodnik przy zbiorniku wodnym w MokrzeszyChodnik przy zbiorniku wodnym w MokrzeszyChodnik przy zbiorniku wodnym w MokrzeszyChodnik przy zbiorniku wodnym w Mokrzeszy

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).