Poniedziałek, 30 stycznia 2023r. | Imieniny: Macieja, Martyny, Teofila
Pokaż menu

Dezynfekcja wiat przystankowych

30 marca, 2021
Dezynfekcja wiat przystankowych

Działając profilaktycznie w celu zapobiegania rozprzestrzenianiu się COVID-19, na zlecenie Wójta Gminy wykonano dezynfekcję wiat przystankowych, zlokalizowanych na terenie Gminy Mstów.

dezynfekcja5

Dezynfekcja objęła łączną powierzchnię ok. 1330 m2 i została przeprowadzona już po raz drugi (podobne działanie było wykonane w ubiegłym roku: http://www.mstow.pl/art/3871,dezynfekcja-wiat-przystankowych). Jest bezpieczniej i estetyczniej, co staje się tym ważniejsze w obliczu wprowadzonych obostrzeń i zbliżających się Świąt Wielkanocnych.

Galeria zdjęć

Dezynfekcja wiat przystankowychDezynfekcja wiat przystankowychDezynfekcja wiat przystankowychDezynfekcja wiat przystankowychDezynfekcja wiat przystankowychDezynfekcja wiat przystankowych
Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).