Sobota, 28 stycznia 2023r. | Imieniny: Walerego, Radomira, Tomasza
Pokaż menu

Drukuj rozkłady jazdy MPK

16 września, 2022
Drukuj rozkłady jazdy MPK

Biuro Inżyniera Ruchu Urzędu Miasta Częstochowy informuje, iż od 16.09.2022 r. każdy pasażer komunikacji miejskiej ma możliwość pobierania i drukowania na własny użytek rozkładów jazdy.

PDF 46-komunikat---rozklady-do-drukowania

Rozkłady jazdy do pobrania i drukowania są w formacie PDF. Jak je znaleźć?
1. Wchodzimy na stronę internetową Urzędu Miasta, czyli www.czestochowa.pl i klikamy ikonkę niebieskiego autobusu – „Komunikacja”.
60800

2. Pod zdjęciem autobusu w prawej stronie okna na znajduje się zakładka „Rozkłady przystankowe do pobrania”:
60801

3. Wybieramy sobie linię, która nas interesuje i w którym kierunku, a następnie przystanek, który jest nam potrzebny.

>> Taki rozkład jazdy możemy zgrać sobie na komputer lub wydrukować na własnej drukarce i z niego korzystać. Rozkłady do pobrania znajdziemy również poprzez zakładkę na głównej stronie internetowej MPK.
>> Ponadto w górnej części listy linii, dostępny jest folder z rozkładami jazdy, które dopiero są planowane do wprowadzenia od określonego dnia. Dzięki temu mogą Państwo wcześniej zapoznać się z rozkładami, zanim zostaną one wdrożone.

więcej: https://www.czestochowa.pl/pobierz-i-drukuj-swoje-rozklady-jazdy

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).