Niedziela, 14 kwietnia 2024r. | Imieniny: Bereniki, Waleriana, Justyny
Pokaż menu

Dzień Edukacji Narodowej

14 października, 2021
Dzień Edukacji Narodowej

Szanowni Dyrektorzy,
Pedagodzy, Wychowawcy, Nauczyciele oraz Pracownicy Oświaty

books-stack-realistic_1284-4735

W dniu Waszego Święta składamy Państwu podziękowania za wysiłek, oddanie w kształtowaniu umysłów i serc młodego pokolenia.
Życzymy Wam wytrwałości i uśmiechu oraz samych pięknych i nieszablonowych pomysłów.
Marzeń, które będą się urzeczywistniać, a także wrażliwości i cierpliwości.
Niech przekonanie, iż tworzycie przyszłość i nadajecie jej lepszy kształt, nigdy Was nie opuszcza - a radość i satysfakcja z wykonywanej pracy niech zawsze idą w parze z uznaniem i szacunkiem Waszych uczniów i ich rodziców.
kwiaty2

Tomasz Gęsiarz - Wójt Gminy Mstów
Krzysztof Choryłek - Przewodniczący Rady Gminy Mstów
Gmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).