Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

DZIEŃ KOBIET Z ANDRZEJEM ROSIEWICZEM

15 marca, 2016
Pałac w Kłobukowicach - MateuszFD - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Pałac w Kłobukowicach - MateuszFD - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Z okazji Dnia Kobiet w Gminnym Ośrodku Kultury w Mstowie występował znany artysta estradowy, Andrzej Rosiewicz.

8 marca br. w GOKu w Mstowie okazał się wyjątkowy (nie tylko dla Pań), a to za sprawą występu Andrzeja Rosiewicza, który tego wieczoru dostarczył wszystkim dużą dawkę humoru.

 

2016-03-dzienkobiet-03.jpg


Artysta świętował 40-lecie pracy artystycznej. Andrzej Rosiewicz koncertuje od wielu lat, a jego występy wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem czego dowodem była duża frekwencja.

 

2016-03-dzienkobiet-02.jpg

Podczas koncertu nie mogło zabraknąć hitów Rosiewicza, które przyniosły mu wielką popularność, takich jak m.in.: „Czterdzieści lat minęło…” (z czołówki serialu „Czterdziestolatek”) czy „Najwięcej witaminy.” Piosenki były przeplatane żartami i anegdotami.
Zachwycona widownia poprosiła o BIS i koncert kończył się owacją na stojąco.

 

2016-03-dzienkobiet-05.jpg

Każda kobieta w tym dniu została przywitana przepięknym tulipanem -z życzeniami od Wójta Gminy Mstów oraz Dyrektora GOKu.
 
Relację nadesłał: Dyrektor GOK w Mstowie, K.Drynda

 

Galeria zdjęć
Gmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).