Wtorek, 28 września 2021r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka
Pokaż menu

„Dzień Sportu i Zabawy” w Srocku

07 września, 2021
„Dzień Sportu i Zabawy” w Srocku

W sobotę 28.08.2021 r. w Srocku już po raz piąty odbył się „Dzień Sportu i Zabawy". Uroczystość połączona była z biegiem przełajowym na dystansie ok. 8 kilometrów „Jaskiniowa 8” oraz z zawodami Nordic Walking, organizowanymi wspólnie ze Stowarzyszeniem Miasto Sportu 2020/2021.

2srocko
materiał filmowy

Po raz kolejny impreza zgromadziła dużą liczbę mieszkańców ze Srocka oraz z okolicznych miejscowości. Wszyscy przybyli mogli liczyć na dobrą zabawę oraz Fantoliadę z cennymi nagrodami (m.in. rower - główna nagroda, ufundowana przez sponsorów ze Srocka).

plakat-srocko

Na dzieci czekało wiele atrakcji, do których zachęcał Scooby-Doo:
- strzelnica sportowa
- dmuchańce,
- ścianka do malowania,
- wata cukrowa, popcorn, balony
- konie
Można było spróbować m.in. grochówki i żurku (przygotowanych na kuchni polowej), chleba ze smalcem czy kiełbaski z grilla, pysznego ciasta oraz piwa „Jaskiniowego”. Uroczystość zakończona została pokazem pięknych fajerwerków.

Serdecznie dziękujemy mieszkańcom Srocka – sponsorom, którzy ufundowali nagrodę główną. Dziękujemy również wszystkim mieszkańcom, którzy przyczynili się do organizacji tej uroczystości - a było co zwozić, nosić i rozkładać, co widać na filmie i zdjęciach.

Informacja: Robert Misztal, Radny Gminy Mstów z miejscowości Srocko

Galeria zdjęć

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).