Piątek, 1 grudnia 2023r. | Imieniny: Natalii, Eligiusza, Edmunda
Pokaż menu

“Festiwal Ziemniaka” w Siedlcu

27 września, 2023
Pałac w Kłobukowicach - MateuszFD - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Pałac w Kłobukowicach - MateuszFD - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Pomimo niesprzyjającej aury „Festiwal Ziemniaka” w Siedlcu można zaliczyć do udanych.

 

Festyn został zorganizowany dzięki dobrej współpracy: Koła Gospodyń Wiejskich „Jurajskie Kwiaty” w Siedlcu, Sołtysa i Rady Sołeckiej, OSP Siedlec oraz mieszkańców. Organizatorzy pokazali, że nawet deszczowa pogoda im nie przeszkadza. Liczne atrakcje sprawiły, że na festynie zgromadziło się liczne grono mieszkańców Siedlca i okolic.

 

 

- „Dziękujemy przybyłym mieszkańcom, gościom za wspólną zabawę. Organizować dla Państwa festyn to dla nas przyjemność. Cieszymy się, że możemy się razem spotkać, porozmawiać i dobrze bawić” – to słowa Organizatorów, podsumowujące „Festiwal Ziemniaka” w Siedlcu.
Gmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).