Czwartek, 30 maja 2024r. | Imieniny: Ferdynanda, Karola, Jana
Pokaż menu

Fotowoltaika w OSP Mstów

20 marca, 2023
Fotowoltaika w OSP Mstów

Na dachu budynku garaży Ochotniczej Straży Pożarnej w Mstowie została zamontowana instalacja fotowoltaiczna. Zadanie sfinansowano w ramach funduszu sołeckiego sołectwa Mstów.
0  1a

Zakres przedmiotu zlecenia obejmował:
- montaż 10 modułów PV (wraz z materiałem) ;
- montaż inwertera trójfazowego ;
- uruchomienie instalacji.

Druhowie z OSP Mstów liczą, że plusem i zaletą montażu paneli fotowoltaicznych będą dużo niższe rachunki za prąd, co automatycznie zmniejszy koszty utrzymania remizy.
Gmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).