Czwartek, 13 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucjana, Antoniego
Pokaż menu

Gminny Turniej Piłki Siatkowej

02 czerwca, 2024
Gminny Turniej Piłki Siatkowej

Emocji sportowych nie zabrakło podczas pierwszego Gminnego Turnieju Piłki Siatkowej Szkół Podstawowych w Jaskrowie.

Zawody miały miejsce w środę 29 maja 2024 r. w Zespole Szkolno - Przedszkolnym im. Jana Pawła II w Jaskrowie. Do rywalizacji w turnieju, zorganizowanym pod patronatem Wójta Gminy Mstów, przystąpiło 5 reprezentacji szkół z terenu naszej gminy:
- Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Mstowie
- Szkoła Podstawowa im. Kornela Makuszyńskiego w Brzyszowie
- Szkoła Podstawowa w Mokrzeszy
- Zespół Szkolno-Przedszkolny im. Jana Pawła II w Jaskrowie
- Zespół Szkolno-Przedszkolny w Małusach Wielkich

Każda drużyna składała się z 2 zawodników grających w polu i jednego zawodnika rezerwowego. Grano systemem „ każdy z każdym ”, do dwóch wygranych setów, na boisku do siatkówki plażowej.
zsp-jaskrow_plaza2  zsp-jaskrow_plaza4
Klasyfikacja końcowa turnieju:
1. SP Mstów
2. ZSP Jaskrów
3. SP Brzyszów
4. ZSP Małusy Wielkie
5. SP Mokrzesz

Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy, a pierwsze trzy - puchary.
Uroczystego podsumowania oraz wręczenia dyplomów i pucharów dokonali: Wójt Gminy Mstów Tomasz Gęsiarz oraz Dyrektor ZSP w Jaskrowie Robert Knysak.
>> Dziękujemy Uczniowskiemu Klubowi Sportowemu „Jaskier” działającemu przy ZSP w Jaskrowie (za ufundowanie pucharów i poczęstunku dla zawodników) oraz organizatorom turnieju - Dyrektorowi ZSP Jaskrów i nauczycielom: Pawłowi Całusińskiemu, Monice Staniec, za pomysł i przygotowanie całego przedsięwzięcia.

Więcej: https://www.szkola.jaskrow.pl/art/544,gminny-turniej-pilki-siatkowej-jaskrow-2024

Galeria zdjęć

Plik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2024/news-06/zsp-jaskrow_plaza1_m.jpgPlik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2024/news-06/zsp-jaskrow_plaza2_m.jpgPlik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2024/news-06/zsp-jaskrow_plaza3_m.jpgPlik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2024/news-06/zsp-jaskrow_plaza4_m.jpg
Gmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).