Czwartek, 13 czerwca 2024r. | Imieniny: Lucjana, Antoniego
Pokaż menu

Informacja

27 maja, 2024
Pałac w Kłobukowicach - MateuszFD - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Pałac w Kłobukowicach - MateuszFD - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0
Informujemy, iż w dniu 31 maja 2024 r. (piątek) Urząd Gminy Mstów będzie nieczynny. Za utrudnienia przepraszamy.

>> Na podstawie art. 130 § 2 ustawy z dnia 26 czerwca 1974r. Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2023r., poz. 1465), za dni świąteczne przypadające w wolne soboty pracodawca wyznacza inne dni wolne od pracy.
Dzień 31 maj 2024r. jest wyznaczonym dniem wolnym od pracy w zamian za  6 stycznia 2024r. (sobota) - święto przypadające w innym dniu niż niedziela.

 
>> Jednak w związku z zarządzonymi wyborami do Parlamentu Europejskiego,  w tym dniu (piątek, 31.05) istnieje możliwość składania wniosków o sporządzenie aktów pełnomocnictwa do głosowania przez wyborców niepełnosprawnych oraz przez wyborców, którzy najpóźniej w dniu głosowania kończą 60 lat.Gmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).