Czwartek, 29 lutego 2024r. | Imieniny: Lecha, Lutoslawa
Pokaż menu

Komisja Rady Powiatu gościła w Gminie Mstów

19 października, 2022
Komisja Rady Powiatu gościła w Gminie Mstów

We wtorek 18 października w Zespole Szkolno-Przedszkolnym w Jaskrowie oraz w Urzędzie Gminy w Mstowie odbyło się wyjazdowe posiedzenie Komisji Edukacji, Kultury, Promocji i Sportu Rady Powiatu Częstochowskiego.

>> Realizując swój plan pracy Komisja spotyka się najczęściej w siedzibie Starostwa Powiatowego w Częstochowie. Kilka razu w roku organizowane są również posiedzenia wyjazdowe. Tym razem członkowie Komisji odwiedzili Gminę Mstów.
>> Wizyta rozpoczęła się od Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Jaskrowie. Dyrektor placówki Robert Knysak (jednocześnie członek Komisji) opowiedział o bieżącej działalności szkoły i pokazał gościom zagospodarowany teren jaskrowskiej szkoły.
>> Następnie delegacja udała się do sali sesyjnej Urzędu Gminy w Mstowie. Gości przywitał Wójt Gminy Mstów Tomasz Gęsiarz, który przedstawił też prezentację multimedialną o gminie, bieżących inwestycjach i wydarzeniach.

powiat_1  powiat_10

Skład Komisji Edukacji, Kultury, Promocji i Sportu Rady Powiatu Częstochowskiego:
Monika Kosielak (Przewodnicząca Komisji)
Joanna Tekiela (Wiceprzewodnicząca Komisji)
Jan Miarzyński (Wicestarosta Częstochowski)
Gwidon Jelonek (Członek Zarządu Powiatu)
Adam Morzyk (Członek Zarządu Powiatu)
Adam Markowski
Maciej Janowski
Adam Jaruga
Robert Knysak
Elżbieta Łągiewka
Obecny był również Leonard Smolarski - Naczelnik Wydziału Edukacji, Zdrowia, Kultury, Sportu i Promocji Powiatu Częstochowskiego.

Galeria zdjęć

Komisja Rady Powiatu gościła w Mstowie 18.10.2022Komisja Rady Powiatu gościła w Mstowie 18.10.2022Komisja Rady Powiatu gościła w Mstowie 18.10.2022Komisja Rady Powiatu gościła w Mstowie 18.10.2022Komisja Rady Powiatu gościła w Mstowie 18.10.2022Komisja Rady Powiatu gościła w Mstowie 18.10.2022Komisja Rady Powiatu gościła w Mstowie 18.10.2022Komisja Rady Powiatu gościła w Mstowie 18.10.2022Komisja Rady Powiatu gościła w Mstowie 18.10.2022Komisja Rady Powiatu gościła w Mstowie 18.10.2022
Gmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).