Sobota, 25 maja 2024r. | Imieniny: Grzegorza, Urbana, Magdaleny
Pokaż menu

KOMUNIKAT O ZMIANACH W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ NR 3/2016 / 2016-02-26 14:50:40

28 lutego, 2016
Zabytkowe stodoły - Przykuta - Praca własna / Wikipedia / GFDL Zabytkowe stodoły - Przykuta - Praca własna / Wikipedia / GFDL

CZASOWA ZMIANA TRASY LINII NR 26

MZDiT w Częstochowie informuje, że w związku z awarią wodociągu i zamknięciem ul. Mirowskiej na odcinku od ulicy Faradaya do Złotej, od soboty 27 lutego 2016 roku   do odwołania ulegnie zmianie trasa linii 26.

W kierunku Grabówki: z ulicy Srebrnej autobusy linii 26 będą kursować przez most, ulicą Drogowców, aleją Jana Pawła II, Warszawską do Garibaldiego i dalej bez zmian.

Czasowo dla linii 26 w kierunku Grabówki zostaną zawieszone przystanki: Srebrna, Rynek Narutowicza, Zawodzie-Szpital, Stary Rynek.
Przystanek Srebrna-rondo zostaje przeniesiony przed rondo na ul. Srebrnej.
 

W kierunku Mirowa: z ulicy Krakowskiej autobusy linii 26 będą kursować ulicami Mirowską, Nadrzeczną, aleją Jana Pawła II, Drogowców do Srebrnej i dalej bez zmian.

Czasowo dla linii 26 w kierunku Mirowa zawieszone zostaną przystanki: Zawodzie –Szpital, Rynek Narutowicza, Srebrna, Jurajska.

Obsługa pasażerów obowiązuje na wszystkich przystankach na trasie objazdu.
 

Za utrudnienia przepraszamy
Gmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).