Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

KOMUNIKAT O ZMIANACH W KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ NR 3/2016 / 2016-02-26 14:50:40

28 lutego, 2016
Rzeka Warta przepływająca przez Mstów - Przykuta - Praca własna / Wikipedia / GFDL Rzeka Warta przepływająca przez Mstów - Przykuta - Praca własna / Wikipedia / GFDL

CZASOWA ZMIANA TRASY LINII NR 26

MZDiT w Częstochowie informuje, że w związku z awarią wodociągu i zamknięciem ul. Mirowskiej na odcinku od ulicy Faradaya do Złotej, od soboty 27 lutego 2016 roku   do odwołania ulegnie zmianie trasa linii 26.

W kierunku Grabówki: z ulicy Srebrnej autobusy linii 26 będą kursować przez most, ulicą Drogowców, aleją Jana Pawła II, Warszawską do Garibaldiego i dalej bez zmian.

Czasowo dla linii 26 w kierunku Grabówki zostaną zawieszone przystanki: Srebrna, Rynek Narutowicza, Zawodzie-Szpital, Stary Rynek.
Przystanek Srebrna-rondo zostaje przeniesiony przed rondo na ul. Srebrnej.
 

W kierunku Mirowa: z ulicy Krakowskiej autobusy linii 26 będą kursować ulicami Mirowską, Nadrzeczną, aleją Jana Pawła II, Drogowców do Srebrnej i dalej bez zmian.

Czasowo dla linii 26 w kierunku Mirowa zawieszone zostaną przystanki: Zawodzie –Szpital, Rynek Narutowicza, Srebrna, Jurajska.

Obsługa pasażerów obowiązuje na wszystkich przystankach na trasie objazdu.
 

Za utrudnienia przepraszamy

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).