Środa, 8 lutego 2023r. | Imieniny: Hieronima, Sebastiana, Ireny
Pokaż menu

Kreatywne Warsztaty Literackie

05 maja, 2021
Kreatywne Warsztaty Literackie

Nadia i Maria – studentki Sztuki pisania na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach – zapraszają serdecznie wszystkie dzieci od III do VI klasy Szkoły Podstawowej na Kreatywne Warsztaty Literackie „Mstowski Niedoinformator”!

Kreatywne-Warsztaty-Literackie
Warsztaty są całkowicie bezpłatne i przeprowadzone będą w formie zajęć online. Co trzeba przygotować? Wystarczy komputer z dostępem do Internetu, kartka i długopis! Czego dziewczyny będą uczyć? Jak pisać i dobrze się przy tym bawić 🙂

Dostępne terminy warsztatów to:

07.05 (piątek) 16:00-18:00

12.05 (środa) 16:00-18:00

14.05 (piątek) 16:00-18:00

19.05 (środa) 16:00-18:00

Zapisy i więcej informacji: lub pod numerem telefonu: 798-505-817

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).