Sobota, 13 kwietnia 2024r. | Imieniny: Przemyslawa, Hermenegildy, Marcina
Pokaż menu

Mariusz Skibiński – na zawsze w naszych sercach

13 kwietnia, 2023
Pałac w Kłobukowicach - MateuszFD - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0 Pałac w Kłobukowicach - MateuszFD - Praca własna / Wikipedia / CC BY-SA 3.0

Z wielkim smutkiem i żalem przyjęliśmy informację o śmierci Mariusza Skibińskiego – wieloletniego pracownika i Kierownika Samorządowego Zakładu Budżetowego Gospodarki Komunalnej Gminy Mstów.

 

Niezwykle skromny, wspaniały i uczynny człowiek, bardzo dobry kolega, niezwykle zaangażowany w wykonywaną na co dzień pracę. Wciąż nie możemy przyjąć do wiadomości, że nie ma Go już wśród nas..

Msza św. pogrzebowa odbędzie się w piątek (14 kwietnia) o godz.16 w kościele parafialnym w Mstowie.

 

Prosimy Rodzinę i Najbliższych o przyjęcie wyrazów naszego współczucia.

 

„Na zawsze pozostaniesz w naszych sercach”

Spoczywaj w pokoju!
Gmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).