Poniedziałek, 25 września 2023r. | Imieniny: Aurelii, Wladyslawa, Kleofasa
Pokaż menu

Mieszkańcy Srocka będą głosować u siebie

01 czerwca, 2023
Mieszkańcy Srocka będą głosować u siebie

Na mocy Postanowienia Komisarza Wyborczego w Częstochowie I został utworzony dodatkowy stały obwód głosowania nr 12 w Srocku.
PDF Postanowienie-Komisarza-Wyborczego-26_05_2023
srocko_budynek
>> Dotychczas mieszkańcy Srocka na głosowania podczas wyborów (parlamentarnych, samorządowych i innych) jeździli do lokalu wyborczego, zlokalizowanego w Szkole Podstawowej w Brzyszowie.
>> Teraz, mając do dyspozycji nowoczesny, niedawno przebudowany budynek komunalny w Srocku (dawna remiza), Komisarz Wyborczy w Częstochowie I postanowił utworzyć tam stały obwód głosowania. Mieszkańcy Srocka będą więc mieli zdecydowanie bliżej do lokalu wyborczego.

>> Pozostałe obwody głosowania na terenie Gminy Mstów pozostają bez zmian.

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).