Środa, 28 lutego 2024r. | Imieniny: Romana, Ludomira, Lecha
Pokaż menu

Nagrody Starosty Częstochowskiego

07 grudnia, 2023
Nagrody Starosty Częstochowskiego

Dwudziestu siedmiu uczniów z powiatu częstochowskiego zostało wyróżnionych w ramach „Lokalnego programu wspierania edukacji uzdolnionych dzieci i młodzieży”.

>> Nagrody przyznane zostały za średnią ocen co najmniej 4,75 (uzyskaną w poprzednim roku szkolnym 2022/2023) oraz za szczególne wyróżnienia w jednej z trzech kategorii: Nauka, Kultura, Sport.
>> wśród wyróżnionych znalazło się 4 przedstawicieli Gminy Mstów: Michalina Juchnik (kategoria: „Kultura”), Igor Żak („Kultura”), Róża Dawid („Nauka”) i Gabriela Skórkowska („Sport”).
star1  star2

Więcej: https://czestochowa.powiat.pl/nagrody-starosty-czestochowskiego-dla-uzdolnionych-uczniow4?fbclid=IwAR3cDECfXBvu7QD6guYxwTVSM5LE3U73DCt4GguccCfYbYZxMlP93xPeJrU
http://www.szkolamstow.pl/z-zycia-szkoly,nagrody-starost-czestochowskiego-rozdane,wiecej.html

_________________________
- nauka – w poprzednim roku szkolnym uczeń zajął I miejsce w konkursie, turnieju lub olimpiadzie na szczeblu wojewódzkim lub co najmniej III miejsce na wyższych szczeblach,
- kultura - w poprzednim roku szkolnym uczeń zdobył I,II,II miejsce lub wyróżnienie w konkursach artystycznych rangi międzynarodowej,
- sport – w poprzednim roku szkolnym uczeń zajął co najmniej IV miejsce w finałach Mistrzostw Polski w dyscyplinach sportowych, których organizatorem jest Polski Związek Sportowy.

Galeria zdjęć

Plik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2023/news-11/star1_m.jpgPlik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2023/news-11/star2_m.jpgPlik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2023/news-11/star3_m.jpgPlik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2023/news-11/star4_m.jpg
Gmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).