Wtorek, 28 września 2021r. | Imieniny: Waclawa, Tymona, Marka
Pokaż menu

Nieodpłatna pomoc prawna

30 lipca, 2021
Nieodpłatna pomoc prawna

Informujemy mieszkańców Gminy Mstów, iż w związku z luzowaniem obostrzeń oraz wytycznymi Ministerstwa Sprawiedliwości od 1 sierpnia 2021 roku planowane jest otwarcie stacjonarnej obsługi petentów w punktach nieodpłatnej pomocy prawnej i nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego.

41834_nieodplatna-pomoc-prawna_1

Porady będą się odbywać z zachowaniem reżimu sanitarnego tylko po wcześniejszym umówieniu terminu i godziny porady pod numerem telefonu 508-857-462
w godz. 8.00 – 14.00 od poniedziałku do piątku. Więcej szczegółów w załączonych dokumentach oraz na stronie Starostwa Powiatowego w Częstochowie:

https://www.czestochowa.powiat.pl/page_id=1122

Do pobrania załącznik:

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).