Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Nieodpłatna pomoc prawna

02 marca, 2024
Nieodpłatna pomoc prawna

Przypominamy mieszkańcom Gminy Mstów, iż nieodpłatna pomoc prawna w Powiecie Częstochowskim odbywa się zgodnie z harmonogramem pracy punktów nieodpłatnej pomocy prawnej (w załączeniu). W Urzędzie Gminy Mstów pomoc taka świadczona jest we wtorki , w godzinach od 8.00 do 12.00 w sali nr 3.

41834_nieodplatna-pomoc-prawna_1

** Osoby zainteresowane poradą mogą same umawiać się poprzez stronę internetową Powiatu Częstochowskiego. Wszystkie telefony i wytyczne podane są na stronie internetowej Powiatu, w zakładce „Nieodpłatna Pomoc Prawna”. https://www.powiat-czestochowski.4bip.pl/index.php?job=wiad&idg=6&id=865&x=64&n_id=7425

** Dodatkowo na stronie Starostwa Powiatowego w Częstochowie udostępniona została lista jednostek nieodpłatnego poradnictwa, które świadczą usługi w zakresie różnorodnych form i rodzajów pomocy (w załączeniu).

Załączniki do pobrania:
Gmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).