Sobota, 30 września 2023r. | Imieniny: Wery, Honoriusza, Hieronima
Pokaż menu

NOWE TABLICE SOŁECKIE

20 marca, 2016
Zabytkowe stodoły - Przykuta - Praca własna / Wikipedia / GFDL Zabytkowe stodoły - Przykuta - Praca własna / Wikipedia / GFDL

We wszystkich miejscowościach gminy Mstów zostały w ostatnim czasie zamontowane nowe informacyjne tablice sołeckie, które zastąpiły stare metalowe.

Jest to kolejny krok zmierzający do poprawy wizerunku gminy, przy jednoczesnym zadbaniu o zabezpieczenie potrzeb mieszkańców.
Wykonane z drewna nowe tablice są praktyczne i estetyczne. Wizualnie prezentują się znacznie lepiej niż wcześniejsze, metalowe.
 

2016-03-tablice-01.jpg


Co ciekawe, tablice sołeckie są ogólnodostępne – co oznacza, że obok wiadomości urzędowych mogę się na nich pojawiać również ogłoszenia innego typu.

Galeria zdjęć

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).