Poniedziałek, 27 marca 2023r. | Imieniny: Lidii, Ernesta
Pokaż menu

Objazd na linii 26

18 sierpnia, 2022
Objazd na linii 26

Biuro Inżyniera Ruchu Urzędu Miasta Częstochowy informuje, że w sobotę 20 sierpnia 2022 r. w godzinach 8:00-16:00 będzie układana ostatnia warstwa nawierzchni jezdni na skrzyżowaniu ulic Mirowskiej i Srebrnej, dlatego linia nr 26 w obu kierunkach będzie kursować zmienioną trasą:

DOC 35-komunikat---objazd-linii-26-w-dniu-20-sierpnia

Kierunek Mirów Pegaz, Siedlec i Bursztynowa:
GRABÓWKA - … - Rynek Wieluński – Al. Jana Pawła II – Drogowców – Srebrna - …

Kierunek Grabówka:
… - Srebrna – Drogowców – Al. Jana Pawła II – Rynek Wieluński - … - GRABÓWKA

 

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).