Sobota, 21 maja 2022r. | Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza
Pokaż menu

Odnowiona sala komputerowa w ZSP Małusy Wielkie

20 stycznia, 2022
Odnowiona sala komputerowa w ZSP Małusy Wielkie

Sukcesywnie zmieniają się wnętrza Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Małusach Wielkich. W ostatnim czasie odnowiona została pracownia komputerowa.

Zakres prac obejmował nałożenie tynku i mozaiki na ścianach oraz wymianę oświetlenia. Pojawiła się również nowa wykładzina podłogowa. Z racji nauczania zdalnego i  dni wolnych od zajęć dydaktycznych, uczniowie powrócili w styczniu na lekcje matematyki i informatyki do pięknej, odnowionej sali. Prace zostały sfinansowane z budżetu gminy.

informacja: Mariola Tomczyk, Dyrektor ZSP  w Małusach Wielkich
mw_sala_komputerowa_2

Jest to kolejny etap prac związanych ze szkołą w Małusach Wielkich:
2019 Termomodernizacja ZSP Małusy Wielkie https://www.mstow.pl/art/3729,termomodernizacja-szkol-w-malusach-wielkich-i-w-mstowie
2020 Prace remontowe wewnątrz https://www.mstow.pl/art/3885,okiem-dyrektora-remonty-w-zsp-w-malusach-wielkich
2021 Remont Sali gimnastycznej https://www.mstow.pl/art/4222,remont-sali-gimnastycznej-w-zsp-malusy-wielkie

Galeria zdjęć

Plik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2022/news-01/mw_sala_komputerowa_2_m.jpgPlik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2022/news-01/mw_sala_komputerowa_1_m.jpg

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).