Sobota, 21 maja 2022r. | Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza
Pokaż menu

Ogłoszenie o dzierżawie nad Zalewem Tasarki

24 stycznia, 2022
Ogłoszenie o dzierżawie nad Zalewem Tasarki

Osoby zainteresowane wydzierżawieniem części terenu – Zalew Tasarki w Mstowie - pod cele usługowe, mogą składać wnioski do Urzędu Gminy.

DOC Ogloszenie-Tasarki
DOC Wzor-wniosku-o-dzierzawe--Tasarki
Ze względu na stan zagospodarowania terenu, nieruchomość podzielona została na dwie strefy:
Strefa 1- dla terenu zagospodarowanego tj. utwardzonego, oznaczony na załączonej mapie jako Strefa 1;
Strefa 2- dla terenu niezagospodarowanego tj. wymaga wyrównania poziomu gruntu, oznaczony na załączonej mapie jako Strefa 2.

strefy-1-2
- Okres dzierżawy części terenu od 01.03.2022 r. na okres do max. 3 lat.

- Umowa dzierżawy na czas określony (warunki dzierżawy zostaną określone w umowie dzierżawy).

- Szczegółowych informacji o przedmiocie dzierżawy można uzyskać w Referacie Gospodarki Przestrzennej, Rolnictwa i Ochrony Środowiska pokój nr 8,  tel. 34/3284-005 w. 40, na stronie internetowej www.bip.mstow.finn.pl, e-mail: ajaksender-bednarek@mstow.pl

- Wnioski określające cel dzierżawy (wzór wniosku stanowi załącznik do niniejszego ogłoszenia) należy składać w terminie do 28 lutego 2022 r. na adres: Urząd Gminy Mstów ul. Gminna 14, 42-244 Mstów lub w Urzędzie Gminy Mstów w godz. pon, śr, czw, pt od 7.00 do 15.00 i wt od 8:00 do 16:00.

- Przedmiotowe wnioski będą rozpatrywane wg. kolejności zgłoszeń.

Źródło: Urząd Gminy Mstów



Gmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).