Czwartek, 21 września 2023r. | Imieniny: Jonasza, Mateusza, Hipolita
Pokaż menu

„Piękno Ziemi Częstochowskiej”

15 lipca, 2023
„Piękno Ziemi Częstochowskiej”

XIV Konkurs Fotograficzny „Piękno Ziemi Częstochowskiej”
Zapraszamy wszystkich miłośników fotografii, tych niepełnoletnich i pełnoletnich, do wzięcia udziału w XIV Konkursie Fotograficznym „PIĘKNO ZIEMI CZĘSTOCHOWSKIEJ”, którego organizatorem jest Starostwo Powiatowe w Częstochowie.
konkurs
>> Celem konkursu  jest propagowanie czynnego wypoczynku i szerzenie wiedzy o ciekawych zakątkach regionu częstochowskiego.
>> Do konkursu mogą być zgłaszane wyłącznie zdjęcia cyfrowe, zapisane w formacie JPG najwyższej jakości. Rozdzielczość nie może być mniejsza niż 3000 pikseli na dłuższym boku. Każde zdjęcie należy zatytułować. Zdjęcia muszą być wykonane na terenie powiatu częstochowskiego.
>> Termin zgłoszenia prac: do 30 września 2023 r.

Szczegóły konkursu: https://www.czestochowa.powiat.pl/konkurs-fotograficzny-2023

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).