Sobota, 21 maja 2022r. | Imieniny: Wiktora, Kryspina, Tymoteusza
Pokaż menu

Plan priorytetowy dzielnicowego

10 stycznia, 2022
Plan priorytetowy dzielnicowego

Realizując Plan priorytetowy dzielnicowego, Komisariat Policji w Kłomnicach informuje, że w okresie od 01.01.2022 roku do 30.06.2022 roku szczególnym nadzorem obejmie tereny leśne i zielone w miejscowości Siedlec podejmując działania eliminujące zaśmiecanie oraz powstawanie  dzikich wysypisk śmieci.

kp-klomnice

W związku z powyższym dzielnicowy zwraca się z prośbą o informację na temat dzikich wysypisk śmieci  jak również jakichkolwiek nieprawidłowości w wymienionym miejscu pod numerem telefonu  508-036-611.

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).