Niedziela, 28 maja 2023r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Podziękowania dla Kierownik GOPS Marii Kaloty

23 marca, 2023
Podziękowania dla Kierownik GOPS Marii Kaloty

Z końcem lutego br. pracę w Gminie Mstów zakończyła wieloletnia Kierownik Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Mstowie, Maria Kalota.

W dniu 24 lutego 2023r. w Urzędzie Gminy Mstów odbyło się uroczyste podziękowanie dla Pani Marii Kaloty, odchodzącej na emeryturę po 33 (a właściwie 45) latach pracy na rzecz Gminy Mstów i jej mieszkańców.
DSC_0491  DSC_0474

>> Współpracę z Gminnym Ośrodkiem Pomocy Społecznej p. M. Kalota rozpoczęła w 1990r. od stanowiska pracownika socjalnego. Wcześniej, od 1978 r. pracownikiem socjalnym była w Gminnym Ośrodku Zdrowia w Mstowie.
>> Na stanowisko Kierownika Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej została powołana Uchwałą nr 10/95 Zarządu Gminy w Mstowie od dnia 10.05.1995r. i pełniła tę funkcję do dnia przejścia na emeryturę (23.02.2023r).

W związku z rozpoczynającym się nowym okresem życia Pani Kierownik, Wójt Gminy Mstów złożył wyrazy szacunku, uznania oraz podziękował za wieloletnią współpracę. Do życzeń dołączyli się również pracownicy Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej oraz Urzędu Gminy Mstów. Wręczono kwiaty, życząc spokojnej emerytury, w zdrowiu i pomyślności. Pani Maria ze wzruszeniem podziękowała zebranym za wspólną pracę.

„Droga Pani Mario, dziękujemy za te piękne lata, poświęcenie oraz trud włożony w pracę w naszej gminie. Wyrażamy nadzieję, że będzie Pani miło wspominać spędzone tutaj chwile”.

Galeria zdjęć

Plik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2023/news-03/DSC_0474_m.jpgPlik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2023/news-03/DSC_0491_m.jpgPlik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2023/news-03/DSC_0497_m.jpg

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).