Niedziela, 28 maja 2023r. | Imieniny: Jaromira, Justa, Justyny
Pokaż menu

Preferencyjny zakup paliwa stałego

21 marca, 2023
Preferencyjny zakup paliwa stałego

W związku z posiadaną nadwyżką węgla z asortymentu orzech (pochodzenie: PGG, Kopalnia „Staszic-Wujek”) informujemy, że nadal istnieje możliwość zakupu węgla przez mieszkańców po cenie preferencyjnej 2 tysiące złotych za tonę.

Formularz Wniosku do pobrania:
Plik WNIOSEK_o_zakup-preferencyjny-paliwa-stalego

WAŻNE:
>> Zakup preferencyjny przysługuje osobom, które uzyskały prawo do dodatku węglowego.  
>> Zgodnie z ustawą o preferencyjnym zakupie paliwa stałego przez gospodarstwa domowe obowiązuje limit – 3 tony opału na gospodarstwo.
>> Zainteresowane osoby prosimy o kontakt z Urzędem Gminy w celu złożenia odpowiedniego wniosku lub wyrażenia chęci realizacji wniosku już złożonego w listopadzie 2022 roku.
>> Węgiel będzie dostępny do wyczerpania zapasów, natomiast odpowiedni wniosek o zakup należy złożyć do dnia 15 kwietnia 2023 roku.

Mstow_zakup-wegla

Wnioski można składać:
- osobiście w Urzędzie Gminy Mstów, ul. Gminna 14 (biuro podawcze NA PARTERZE)
- drogą pocztową (Urząd Gminy Mstów, 42-244 Mstów ul. Gminna 14)
- poprzez platformę ePUAP

Dodatkowe informacje: tel. 34 3284-005 wew. 48, wew.39
Klauzula informacyjna w zakresie przetwarzania danych osobowych: https://www.bip.mstow.finn.pl/bipkod/21281482

UWAGA! O zakup preferencyjny węgla mogą ubiegać się osoby, które otrzymały dodatek węglowy lub te, które spełniają przesłanki do jego otrzymania - zgodnie z ustawą o preferencyjnym zakupie paliwa stałego przez gospodarstwa domowe.

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).