Sobota, 4 lutego 2023r. | Imieniny: Andrzeja, Weroniki, Joanny
Pokaż menu

Radarowe wyświetlacze prędkości w Jaskrowie

11 sierpnia, 2022
Radarowe wyświetlacze prędkości w Jaskrowie

Na ulicach: Willowej i Jurajskiej w Jaskrowie zostały zamontowane dwa radarowe wyświetlacze prędkości, zasilane solarnie (akumulator 12V). Zlecenie zrealizowano z funduszu sołeckiego sołectwa Jaskrów na rok 2022.
radar3  radar4

>> Radarowe wyświetlacze prędkości posiadają udowodnioną długotrwałą skuteczność - efektywnie uspokajają ruch średnio o 15-20%.
>> Przekraczana prędkość jest wyświetlana na czerwono, a prędkość dopuszczalna na zielono.
>> Wbudowany akumulator zapewnia ciągłą pracę urządzenia - na wypadek utraty zasilania, czy okresów bez słońca.

radar6

>> Zadanie wymagało wcześniej opracowania projektu stałej organizacji ruchu, zatwierdzonego przez Starostę Częstochowskiego (wraz z przedmiarem robót i kosztorysem inwestorskim).
Zakres prac obejmował:
- sporządzenie fundamentu,
- montaż słupa prostego,
- montaż radaru i zestawu solarnego,
- konfigurację radaru,
- obsługę gwarancyjną w miejscu wbudowania radaru.

Galeria zdjęć

Radarowe wyświetlacze prędkości w JaskrowieRadarowe wyświetlacze prędkości w JaskrowieRadarowe wyświetlacze prędkości w JaskrowieRadarowe wyświetlacze prędkości w JaskrowieRadarowe wyświetlacze prędkości w JaskrowieRadarowe wyświetlacze prędkości w Jaskrowie

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).