Niedziela, 29 stycznia 2023r. | Imieniny: Zdzisława, Franciszka, Józefa
Pokaż menu

Radiowóz dla Komisariatu Policji w Kłomnicach

02 stycznia, 2023
Radiowóz dla Komisariatu Policji w Kłomnicach

W Komisariacie Policji w Kłomnicach odbyło się oficjalne przekazanie nowego radiowozu marki Kia Sportage. Dzięki nowej, jaskrawej kolorystyce, policyjny SUV na pewno nie pozostanie niezauważony. W przekazaniu uczestniczył szef częstochowskiego garnizonu Dariusz Kiedrzyn i przedstawiciele samorządów gminnych.
radiowoz2

>> Dzięki programowi modernizacji Policji, Komisariat Policji w Kłomnicach wzbogacił swoją flotę o nowy radiowóz. Zakup służbowego SUV-a (marki Kia Sportage) możliwy był dzięki funduszom Komendy Głównej Policji i wsparciu gmin: Mstów, Kłomnice, Rędziny i Mykanów.

>> Od piątku (30.12.2022) mieszkańcy podległego rejonu mogą zobaczyć na swoich ulicach radiowóz w nowej kolorystyce. Policyjna Kia ma bogate wyposażenie, by zapewnić maksimum bezpieczeństwa i komfortu policjantom z ogniwa patrolowego. Okazana pomoc ze strony lokalnego samorządu jest nie tylko wyrazem dobrze układającej się współpracy, ale też dbałości o bezpieczeństwo lokalnej społeczności. Policjanci będą teraz mogli szybciej i sprawniej poruszać się po drogach oraz skuteczniej reagować na zgłaszane interwencje.

>> 30 grudnia 2022 odbyło się spotkanie Komendanta Miejskiego Policji w Częstochowie - młodszego inspektora Dariusza Kiedrzyna z: Wójtem Gminy Mstów – Tomaszem Gęsiarzem, Wójtem Gminy Kłomnice – Piotrem Juszczykiem, Wójtem Gminy Mykanów – Dariuszem Pomadą, Wójtem Gminy Rędziny – Pawłem Militowskim i Zastępcą Wójta Gminy Kłomnice – Adamem Śliwakowskim. Obecny był również Komendant Komisariatu Policji w Kłomnicach kom. Krzysztof Trzaskacz oraz jego zastępca, Norbert Mazik.

Szef częstochowskiego garnizonu podziękował przedstawicielom lokalnego samorządu za wsparcie, dziękując również radnym gmin za zaangażowanie i poparcie tego przedsięwzięcia.
Więcej:  https://czestochowa.policja.gov.pl/ka7/informacje/wiadomosci/351034,Nowy-radiowoz-zasilil-klomnicka-flote.html

Galeria zdjęć

Nowy radiowóz dla Komisariatu Policji w Kłomnicach 30.12.2022Nowy radiowóz dla Komisariatu Policji w Kłomnicach 30.12.2022Nowy radiowóz dla Komisariatu Policji w Kłomnicach 30.12.2022Nowy radiowóz dla Komisariatu Policji w Kłomnicach 30.12.2022Nowy radiowóz dla Komisariatu Policji w Kłomnicach 30.12.2022

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).