Poniedziałek, 8 sierpnia 2022r. | Imieniny: Cypriana, Emiliana, Dominika
Pokaż menu

“Radość najpiękniejszych lat” w Mokrzeszy

03 sierpnia, 2022
“Radość najpiękniejszych lat” w Mokrzeszy

„Radość najpiękniejszych lat” – pod takim hasłem Koło Gospodyń Wiejskich „Iskierki” w Mokrzeszy zorganizowało niedzielne, popołudniowe spotkanie dla mieszkańców.

Choć pogoda sprawiła psikusa i zamieniła zaplanowaną imprezę plenerową w przytulne, klimatyczne biesiadowanie w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Mokrzeszy, to przysłowie „nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło" i tym razem się sprawdziło. Mieszkańcy dopisali i frekwencja na spotkaniu pn. „Popołudnie od seniora.. do juniora” była naprawdę wysoka.
KGW-Mokrzesz_31_07_2022_od-seniora-do-juniora    Mokrzesz_3

>> Na początek wystąpiły Panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Mstowianki”, przy akompaniamencie „człowieka orkiestry”, Walentego Mazura – który dodatkowo serwował zgromadzonej publiczności dawkę dobrego humoru.
>> przeboje Anny Jantar i innych ikon polskiej sceny muzycznej wyśpiewała Magdalena Drążek, na co dzień mieszkanka Mstowa. Jej koncert wzbudził niesamowite emocje wśród publiczności - ogromny talent, perfekcja i ciężka praca, do tego lekkość i świetny kontakt z publicznością. Oklaskom nie było końca…

Mokrzesz_5  Mokrzesz_4

>> oprawę muzyczną i wspólne biesiadowanie przy dźwiękach akordeonu poprowadził Tomasz Jędryka.
>> dla wszystkich obecnych Panie z Koła Gospodyń Wiejskich „Iskierki” przygotowały słodki poczęstunek.
>> nie zapomniano o najmłodszych – dla dzieci dostępna była wata cukrowa, popcorn oraz animacje, prowadzone przez Panie Animatorki ze „Stacja Grawitacja”.

Mokrzesz_8   Mokrzesz_9
Wśród zaproszonych gości obecni byli m.in. Wójt Gminy Mstów Tomasz Gęsiarz, Dyrektor Szkoły Podstawowej w Mokrzeszy Magdalena Całusińska, Zarząd OSP Mokrzesz, Zarząd KS „Iskra” Mokrzesz, Radny Łukasz Całusiński.

- Radość z chwil niedzielnego popołudnia wciąż w nas trwa. Serdecznie dziękujemy za Waszą obecność, za zabawę i poświęcony czas. Niedzielne popołudnie zaliczamy do udanych. Baterie naładowane, działamy dalej...  – komentowały „na gorąco” członkinie Koła Gospodyń Wiejskich „Iskierki” w Mokrzeszy.

Galeria zdjęć

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).