Sobota, 24 lutego 2024r. | Imieniny: Macieja, Bogusza, Sergiusza
Pokaż menu

Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025

26 stycznia, 2024
Rekrutacja na rok szkolny 2024/2025

Od 1 lutego rozpocznie się rekrutacja do gminnych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych i klas I szkół podstawowych – na rok szkolny 2024/2025.

logo_rekrutacja

Harmonogram rekrutacji:
terminy-rekrutacji

Liczba wolnych miejsc w przedszkolach i oddziałach przedszkolnych na rok szkolny 2024/2025 wynosi ogółem: 144, w tym:
wolne-miejsca

Załączniki:
DOC Wniosek_Przedszkole
DOC Oswiadczenie-zatrudnienie
DOC Oswiadczenie-rodzenstwo
DOC Oswiadczenie-o-samotnym-wychowywaniu-dziecka
DOC Oswiadczenie-dotyczace-rodziny-wielodzietnej

DOC Wniosek_Szkola-obwod
DOC Wniosek-_Szkola-spoza-obwodu

Galeria zdjęć

Plik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2024/news-01/terminy-rekrutacji_m.jpgPlik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2024/news-01/wolne-miejsca_m.jpg
Gmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).