Poniedziałek, 15 lipca 2024r. | Imieniny: Henryka, Wlodzimierza, Dawida
Pokaż menu

Remontu sali w Przedszkolu w Kobyłczycach

24 czerwca, 2024
Remontu sali w Przedszkolu w Kobyłczycach

Dzieci z Przedszkola w Kobyłczycach będą mogły korzystać z wyremontowanej niedawno i w pełni wyposażonej sali dydaktycznej.

>> Powstała sala, w której przedszkolaki będą mogły rozwijać swoje umiejętności, a także bawić się, uczyć, ćwiczyć, tańczyć i korzystać z zajęć terapeutycznych.
>> Wyremontowana sala zyskała całkiem inne oblicze. Została wylana nowa wylewka i położona specjalna wykładzina. Ściany pokryto „miłą dla oka” farbą. Pojawiło się także nowe oświetlenie, wymieniono drzwi.
>> W ramach wyposażenia sali zamontowano nowe meble, ławki i funkcjonalną tablicę. Półki zaczynają się też wypełniać nowymi pomocami dydaktycznymi.

kobylczyce_0  kobylczyce_2
                                        (sala przed i po remoncie)

Dyrektor placówki, Adrian Kowalczyk, składa podziękowania wszystkim osobom, które przyczyniły się do tej „rewolucyjnej” (ale jakże potrzebnej!) zmiany. Szczególne podziękowania kieruje w stronę druhów strażaków z OSP Kobyłczyce oraz zespołu terapeutycznego.
Nowe miejsce, nowe możliwości – nowa energia!

Galeria zdjęć

Plik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2024/news-06/kobylczyce_0_m.jpgPlik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2024/news-06/kobylczyce_1_m.jpgPlik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2024/news-06/kobylczyce_2_m.jpgPlik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2024/news-06/kobylczyce_3_m.jpgPlik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2024/news-06/kobylczyce_4_m.jpg
Gmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).