Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

Siłownia zewnętrzna w Mokrzeszy

31 grudnia, 2022
Siłownia zewnętrzna w Mokrzeszy

Mieszkańcy Mokrzeszy (i nie tylko) mogą połączyć aktywność fizyczną z możliwością przebywania na świeżym powietrzu – na terenie przy Szkole Podstawowej w Mokrzeszy zostały zamontowane urządzenia siłowni zewnętrznej. Zadanie zrealizowano z Funduszu Sołeckiego.

Aktywność fizyczna na świeżym powietrzu (dla osób w każdym wieku) niesie ze sobą szereg korzyści i bardzo pozytywnie wpływa na samopoczucie. To sposób m.in. na codzienne dotlenienie organizmu, poprawę krążenia krwi, wydolności oddechowej czy koordynacji ruchowej organizmu.

mokrzesz_sil_2  mokrzesz_sil_3
Elementy strefy rekreacji w Mokrzeszy:
- podciąg górny
- orbitrek
-wioślarz
-drążki do podciągania
Całość uzupełnia estetyczna i bezpieczna nawierzchnia gumowa, zapewniająca amortyzację i ograniczająca ryzyko kontuzji przy wchodzeniu czy schodzeniu z urządzeń.

Galeria zdjęć

Siłownia zewnętrzna w MokrzeszySiłownia zewnętrzna w MokrzeszySiłownia zewnętrzna w MokrzeszySiłownia zewnętrzna w MokrzeszySiłownia zewnętrzna w MokrzeszySiłownia zewnętrzna w MokrzeszySiłownia zewnętrzna w Mokrzeszy
Gmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).