Sobota, 18 maja 2024r. | Imieniny: Eryka, Feliksa, Jana
Pokaż menu

„Śladami Powstania Styczniowego”

27 kwietnia, 2024
„Śladami Powstania Styczniowego”

W konkursie historycznym „Powstanie Styczniowe oczami młodych ludzi” miejsce na podium zdobyły uczennice SP Mstów, Hanna Kasztelan i Lena Kurkowska.

Dyplom_1m  Dyplom-2m

>> Konkurs, zorganizowany przez Szkołę Podstawową w Lelowie (w ramach projektu edukacyjnego „Śladami Powstania Styczniowego w Rejonie Częstochowskim”), przeznaczony był dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych. Jednym z współorganizatorów była Delegatura Śląskiego Kuratorium Oświaty w Częstochowie.
>> W kategorii klas IV – VI sukces odniosły uczennice szkoły w Mstowie: Hanna Kasztelan zajęła I miejsce, a Lena Kurkowska II miejsce. Nagrodami były dyplomy oraz książki i przybory piśmiennicze. Opiekun: Piotr Całusiński.

Galeria zdjęć

Plik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2024/news-04/zdj_m.jpgPlik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2024/news-04/Dyplom_1m_m.jpgPlik graficzny o nazwie: https://www.mstow.pl/media/2024/news-04/Dyplom-2m_m.jpg
Gmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).