Piątek, 19 kwietnia 2024r. | Imieniny: Adolfa, Tymona, Leona
Pokaż menu

Stawki za odbiór odpadów bez zmian!

28 lutego, 2024
Stawki za odbiór odpadów bez zmian!

Stawki dla mieszkańców za odbiór odpadów komunalnych pozostają bez zmian i nadal są jednymi z najniższych w regionie częstochowskim.
198127_unnamed smieci_logo_m
>> W wyniku procedury przetargowej Wykonawcą, który złożył najkorzystniejszą ofertę i będzie odbierał odpady komunalne z zamieszkałych nieruchomości Gminy Mstów, została firma: Strach i Synowie Sp. z o.o., ul. Bór 169, 42-202 Częstochowa.

>> Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych są opublikowane na stronie internetowej gminy: https://www.mstow.pl/119,harmonogram oraz dostarczane mieszkańcom przez Wykonawcę.
Gmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).