Piątek, 24 marca 2023r. | Imieniny: Marka, Gabriela, Katarzyny
Pokaż menu

Stawki za odbiór odpadów bez zmian!

06 lutego, 2023
Stawki za odbiór odpadów bez zmian!

Informacja dotycząca odbioru odpadów komunalnych
Szanowni Mieszkańcy,
uprzejmie informujemy, że w wyniku procedury przetargowej nastąpi zmiana Wykonawcy, który będzie odbierał odpady komunalne z zamieszkałych nieruchomości Gminy Mstów.
198127_unnamed
** Najkorzystniejszą ofertę złożyła firma: Wywóz Nieczystości oraz Przewóz Ładunków Wiesław Strach.
Firma rozpoczęła już podstawianie koszy na posesje w poszczególnych sołectwach.

** Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych będą opublikowane na stronie internetowej gminy www.mstow.pl (po dniu 10.02.2023r) oraz dostarczone mieszkańcom przez firmę drogą pocztową.

** Dotychczasowe pojemniki będą zabrane (wraz z zawartością) przez poprzedniego Wykonawcę, w miesiącu lutym – harmonogram odbioru również będzie przesłany drogą pocztową.

** Stawki dla mieszkańców za odbiór odpadów pozostają BEZ ZMIAN i nadal są jednymi z najniższych w regionie częstochowskim.

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).