Środa, 7 grudnia 2022r. | Imieniny: Marcina, Ambrożego, Teodora
Pokaż menu

Sukcesy młodych piłkarek

12 października, 2022
Sukcesy młodych piłkarek

W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej Powiatu Częstochowskiego w piłce nożnej dziewcząt (urodzonych w latach 2008 i 2009) reprezentantki Szkoły Podstawowej w Mstowie zdobyły II miejsce i tytuł wicemistrzyń Powiatu Częstochowskiego. Trzecie miejsce w turnieju finałowym, rozegranym w Mstowie 5 października 2022r., zdobyły reprezentantki szkoły w Jaskrowie.

W turnieju finałowym wystąpiły trzy reprezentacje: Lelów, Jaskrów i Mstów.
Wyniki:
Mstów – Jaskrów 4 : 1
Mstów – Lelów 4 : 5
Bramki dla reprezentacji SP Mstów zdobyły: Roksana Bednarek 6, Zuzanna Urbaniec 2.
image0000005   image0000003
Skład drużyny: Zofia Malec, Wiktoria Cierpiałowska, Lilianna Psiuk, Roksana Bednarek, Anita Nowakowska, Adrianna Geroń, Aleksandra Błachowicz, Zuzanna Urbaniec.
Opiekunowie: Piotr Całusiński i Piotr Ujma 

Więcej: http://www.szkolamstow.pl/wydarzenia-sportowe,duzy-sukces-naszych-mlodych-pilkarek,wiecej.html

Źródło: Urząd Gminy MstówGmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).