Środa, 21 lutego 2024r. | Imieniny: Eleonory, Fortunata, Roberta
Pokaż menu

ŚWIADCZENIE WYCHOWAWCZE PROGRAM RODZINA 500+

10 marca, 2016
Rzeka Warta przepływająca przez Mstów - Przykuta - Praca własna / Wikipedia / GFDL Rzeka Warta przepływająca przez Mstów - Przykuta - Praca własna / Wikipedia / GFDL

2016-03-500.jpg

 

UWAGA!


W związku z pojawieniem się w gazetach, na stronach internetowych i innych środkach masowego przekazu wzorów wniosków o świadczenia wychowawcze Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Mstowie informuje, iż publikowane wnioski są jedynie załącznikiem do projektu  Rozporządzenia Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej  w sprawie postępowania w sprawach o świadczenie wychowawcze. Prosimy nie pobierać tych druków.

 

*     *     *

 

WNIOSKI O PRZYZNANIE PRAWA DO ŚWIADCZENIA WYCHOWAWCZEGO ( 500+)
BĘDĄ PRZYJMOWANE
OD 1 KWIETNIA 2016R.

 

*     *     *

Aktualne informacje na temat programu 500+ oraz etapy procesu legislacyjnego są dostępne na stronie internetowej Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej(serwis zewnętrzny)

 

 

*     *     *

 

 
Gmina Mstów
Gmina Mstów, położona na północny wschód od Częstochowy. Na terenie Gminy Mstów możemy obserwować zespoły skałek gdyż około 60% jej terenów należy do Jurajskiego Parku Krajobrazowego, bądź stanowi jego bezpośrednią otulinę. Warunki mikroklimatyczne panujące na obszarze regionu częstochowskiego, określane są przeważnie jako dobre, a okolice Mstowa prezentują się pod tym względem bardzo dobrze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Redakcja oraz właściciel serwisu PowiatCzestochowski.pl nie ponosi żadnej odpowiedzialności za wypowiedzi i komentarze publikowane przez użytkowników oraz zastrzega sobie możliwość usunięcia lub edycji komentarzy zawierających treści znieważające lub powszechnie uważane za obelżywe. W momencie dodawania komentarza zapamiętywane zostają adres email oraz adres IP komentującego użytkownika (informacje te nie będa publikowane i wyświetlane).